Bizi tercih ederek projelerinizi unutulmaz bir deneyim haline getirebilirsiniz.

HERKES BODRUM'DA İYİLİK İÇİN KOŞTU

HERKES BODRUM'DA İYİLİK İÇİN KOŞTU

28-29 Nisan'da Bodrum festival havasına büründü. Spor, eğlence ve iyiliğin bir arada olduğu 5.Global Run Bodrum'a Türkiye'nin birçok şehrinden 1380 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. 

Global Yatırım Holding ve Global Ports Holding sponsorluğunda Bodrum Cruise Port'un ev sahipliği ile bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Türkiye’nin en iyi spor etkinliği ödüllü koşunun organizasyon yöneticisi ‘Nirvana Plus Entertainment’ oldu. 5.Global Run Bodrum 2018 kayıt gelirlerinin tamamı Parıltı Görmeyen Çocuklara Destek Derneği’ne çocukların eğitimi ve hayalleri için bağışlandı. İyilik dolu koşuda Parıltı Derneği çocukları da omuz omuza Bodrum sokaklarında koştular. 

İki gün süren bu eğlenceli etkinlikte Global Run Bodrum sporcuları 28 Nisan Cumartesi tekne turu, makarna partisi, dj perfomansı ve İrem Derici konseriyle sınırsız eğlendi. 29 Nisan Pazar erken saatlerde 5K, 10K, Minik Adımlar ve Engelli Koşusu start’ı verilirken finish’e ulaşan tüm sporculara bitirme madalyasını Rüzgarın Kızı Serma Aksu taktim etti.