Bizi tercih ederek projelerinizi unutulmaz bir deneyim haline getirebilirsiniz.

GLOBAL RUN BODRUM KOŞUSU 30 NİSAN'DA

GLOBAL RUN BODRUM KOŞUSU 30 NİSAN'DA

Nirvana Plus’ın etkinlik yönetimini üstlendiği Global Run Bodrum koşusu, 30 Nisan 2017 tarihinde Bodrum’da gerçekleşiyor. Deniz ve eğlencenin bir arada olacağı koşu 5K-10K olarak Bodrum Cruise Port’ta yapılıyor.

İlk olarak 2014 yılında başlayan Global Run Bodrum koşusu, her sene Nisan ayında Global Ports Holding imzasıyla düzenleniyor. Katılımcıların büyük keyif aldığı ve Bodrum’u keşfetme fırsatı bulduğu koşu, “Bu yıl herkes Bodrum’a koşuyor!” sloganıyla koşmayı sağlıklı yaşam felsefesi olarak benimseyen herkesi Bodrum’a çağırıyor. Yarış programında tekne turu, markarna partisi, konserler ve DJ performansları bulunan koşuya kayıtlar devam ediyor. Organizasyon, katılımcılarına ulaşım ve konaklama konularında da ayrıcalık tanıyarak yardımcı oluyor. Böylelikle koşucular yarış öncesinde turizmin kalbi olan Bodrum’un doğal güzelliklerini görmeye, sokaklarında gezmeye ve alışveriş yapmalarına imkan sağlanıyor.

Global Ports Holding, 2015 yılında Global Run koşusunu uluslararası boyuta taşıyarak; her sene Nisan ayında Bodrum’da, Eylül veya Ekim ayında ise Karadağ-Kotor, Malta-Valetta gibi farklı bir ülkenin liman kentinde gerçekleştiriyor. Bu anlamda koşu ulusal ve uluslararası katılımcılara da ev sahipliği yapıyor. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen koşudan elde edilecek yarış geliri önceki koşularda olduğu gibi Parıltı Derneği’ne bağışlanıyor.

 

http://www.globalrunbodrum.com/