Bizi tercih ederek projelerinizi unutulmaz bir deneyim haline getirebilirsiniz.

GLOBAL RUN BODRUM’A HIZ KATTI

GLOBAL RUN BODRUM’A HIZ KATTI

Global Yatırım Holding tarafından 4. kez düzenlenen Global Run Bodrum 2017 yarışı tamamlandı. Yarış, Nirvana Plus’ın katkılarıyla 29-30 Nisan tarihlerinde Bodrum Cruise Port’da gerçekleşti.

Bodrum’a hız katan yarışlar oldukça heyecanlı geçti. Minik Adımlar, Engelliler ve 5-10 K kategorilerinde düzenlenen yarışlardan önce 29 Nisan Cumartesi günü katılımcılar tekne turu, makarna partisi ve Ece Seçkin konseriyle eğlenceye doydu. Yediden yetmişe herkesin koştuğu yarış Bodrum, sokaklarında festival coşkusu yaşattı.Engelli sporcuların özel kategoride koştuğu Global Run Bodrum’da 5 ve 10 kilometre koşularında kadın ve erkek kategorilerinde dereceye giren ilk 5 sporcuya özel ödüller verildi. Yarışda 10 kilometre kategorisinde dereceye giren ilk 3 sporcuya kupa verildi. Minik Adımlar koşusuna 100’e yakın çocuk katıldı. 500 metrelik Minik Adımlar parkurunu tamamlayan tüm çocuklara, bitirme madalyası ve kitap hediye edildi. Yarışmada sadece dereceye girenler değil şanslı katılımcılar da çekilişle birbirinden güzel hediyeler kazandı. Yaklaşık 1000’e yakın katılımcıya ev sahipliği yapan Global Run’ın yarış gelirleriyle Parıltı Derneği ve Tohum Otizm Vakfı desteklendi.

Coşku ve eğlencenin dorukta olduğu Global Run Bodrum 2017 yarışarı sırasında çok güzel bir olay yaşandı. Ödül töreni sırasında evlenme kararı alan Olcay Peker ve kız arkadaşına Global Yatırım Holding tarafından Miami’de balayı tatili hediye edildi.