Bizi tercih ederek projelerinizi unutulmaz bir deneyim haline getirebilirsiniz.

GLOBAL PORT NİRVANA PLUS'I TERCİH ETTİ

GLOBAL PORT NİRVANA PLUS'I TERCİH ETTİ

İletişim sektöründe bir çok farklı sektörden kuruluşa hizmet veren Nirvana Plus, dünyanın en büyük liman işletmecisi olan Global Ports Holding (GPH) ile anlaşarak müşteri portföyünü genişletti.

Etkinlik yönetimi, proje danışmanlığı, medya ilişkileri, dijital ve sosyal medya hizmetlerinde uzman olan Nirvana Plus, etkinlik yönetimi ve sosyal medya iletişimi alanlarında Global Ports Holding’e hizmet verecek.

Akdeniz, Atlantik ve Asya-Pasifik bölgelerinde önemli bir paya sahip olan GPH, operasyonel mükemmellik, geliştirilmiş güvenlik uygulamaları ve müşteri odaklı hizmetleri üzerine yoğun bir odaklanma ile kruvaziyer sektörünün geliştirilmesine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Dünyanın tek gemi limanı konsolidatörü olan GPH, 8 ülkede 14 liman işletmekte ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bağımsız bir cruise port işletmecisi olan grup, gemi limanı peyzajında ​​kendine özgü bir konumda bulunuyor ve kendini cruise liner'larına, feribotlara, yatlara ve mega yatlara hizmet veren entegre bir cruise portu platformuyla dünyanın önde gelen cruise port markası konumuna getiriyor. GPH, Akdeniz'de yılda% 25'lik bir pazar payına ulaşan 7,5 milyondan fazla yolcuya hizmet sunuyor. Grup aynı zamanda konteyner, dökme ve genel kargo işlemlerinde uzmanlaşmış ticari liman operasyonlarını da bünyesinde gerçekleştiriyor. Global Ports Holding, Borsa İstanbul'da (BIST) "GLYHO.IS" altında listelenen Global Investment Holdings (GIH) 'nın% 89.2 hissesine sahip bulunuyor. Aynı zaman da Kasım 2015 itibarıyla, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) kalan% 10.8 hisseye sahip olan GPH’nin kapsamlı ticari liman işletmeciliğiyle Türkiye’ye de hizmet veriyor.

 

Tecrübe ve doğru zamanlamayla kaliteli hizmete inan Nirvana Plus, inşaat, gıda ve perakende, STK, tekstil ve turizm gibi farklı sektörlerden başarılı kurumlara iletişim hizmetleri veriyor.